Різне

Сучасні методи реклами

foto_cikavosti_24.07.2014-01Відмовлятись від реклами, щоб зекономити гроші – все одно що зупинити годинник, щоб зекономити час. Так небезпідставно твердить “народна підприємницька мудрість”. Тобто, відмовлятись від реклами не просто недоцільно, а й згубно для бізнесу. Отже, реклама життєво необхідна. Але нерозумним є також тринькати гроші, коли працюєш в умовах економічної кризи. Саме тому у багатьох підприємців вибір падає на рекламне агентство Скай.

Чим же Скай відрізняється від інших? В першу чергу, дуже розумною ціною на послуги. Тут справедливо вважають, що досягати прибутку потрібно не за рахунок високої ціни, а за рахунок великої кількості клієнтів. Адже надкоштовна послуга принесе прибуток лише раз. А ось кожний задоволений клієнт може стати постійним споживачем послуг підприємства, та ще й порекомендує його іншим. Проста і залізна логіка, чи не так?

В усьому іншому ця рекламна агенція також має переваги. Головне, вона має досвідчену і креативну команду, яка успішно надає найширший спектр послуг. Наприклад, поліграфія від Скай включає всі послуги: від розробки логотипу, дизайну та створення корпоративного стилю – до власне друку такої продукції, як афіші, листівки, буклети, наклейки, візитки, календарі будь-якого типу та формату, друк репродукцій картин на полотні чи фотошпалер та багато іншого.

Ця фірма також успішно виготовляє таблички, банери, вивіски, розтяжки, заклейку вітрин тощо. Крім цього, тут замовляють рекламні сувеніри, серед яких кружки, ручки, запальнички, магніти, пазли і багато іншого. До речі, в наш прагматичний час використання такої рекламних носіїв стає все більш виграшним, адже така реклама живе досить довго, тобто стільки, скільки “живе” і використовується ужиткова річ, використана для реклами.

Особливо популярним є печать на oracal. Ця самоклеюча поліграфічна полімерна плівка завдяки своїм властивостям має універсальне застосування. Це і інтер’єрна, і зовнішня реклама, адже матеріал не є шкідливим та витримує будь-які погодні умови. Типів оракалу є багато, і Скай запропонує прозорі або напівпрозорі наклейки для оформлення вітрин чи вікон, повнокольорове зображення для декорування житлових приміщень, наклейки для виготовлення панелей приладів, виготовлення безпечних повнокольорових вітражів та ін.

Повний перелік послуг дуже великий, тому найкраще ознайомитись з ним через сайт http://sky.ua і вибрати тему для переговорів з консультантом. Бо спілкування з фахівцем – найпростіший шлях досягти саме того результату, який очікуєш. Досвідчений фахівець завжди підкаже те рішення, яке буде найефективнішим та найдоцільнішим. І немає значення, що ви живете в іншому місті. Сьогодні це не проблема, бо замовити продукцію, провести консультації, оплатити замовлення та доставити продукцію за будь-якою адресою можна дистанційно. Для цього існує Інтернет, Скайп та служби поштової доставки. Варто лише один раз впевнитися, що співпраця зі Скай вигідна в будь-якому випадку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button