Всесвіт

“Ласкаво просимо в Пекло”: NASA планує епічну місію до Меркурію в 2018 році

У NASA повідомили про заплановану місію до Меркурію в 2018 році. За словами журналістів, ця дослідницька місія повинна носити назву «Ласкаво просимо в пекло», так як Меркурій, найближчий сусід Сонця, схильний до колосального впливу радіації і екстремальних температур поверхні.

NASA повідомило, що вже в жовтні 2018 року дослідницький зонд під назвою BepiColombo відправиться в епічну семирічну подорож до випаленого світу Меркурія. Якщо він зможе протистояти невблаганним 350 °C після його прибуття в 2025 році, корабель спробує розгадати деякі загадки, залишені після спостережень двома попередніми місіями на планету.

Першим, хто побачив Меркурій поблизу, був Mariner 10, який пронісся повз пекельну планету в 1974 році і, до загального здивування, виявив, що вона має магнітне поле на відміну від Венери, Марса та Місяця. Більше таємниць приніс Messenger, який відвідав планету кілька років тому. У 2009 році він підтвердив, що Меркурій має тонку верхню атмосферу заряджених частинок, дуже рідкісних для створення справжньої атмосфери.

Всі ці несумісності для розпеченого середовища Меркурія і спробує розгадати BepiColombo, заявляють в національному управлінні космічними польотами. Звичайно, тільки в тому випадку, якщо він зможе протягом семи років перебувати на орбіті Меркурія і не загинути в його вкрай агресивному середовищі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button