Всесвіт

Астероїди як містки до Марса

Представник Массачусетського технологічного інституту Річард Бінзелом виступив з критикою на адресу НАСА з приводу проекту з освоєння далекого астероїда з метою відправки космонавтів на Червону планету.

04-11-14-foto-cikavosti600x407-1

[ads2] До 2025 року агентство НАСА збирається доставити на орбіту Місяця дальний астероїд, щоб він став своєрідним “мостом” при польоті перших людей на Марс. Тема широко обговорюється в колах планетологів (фахівці, що вивчають планети Сонячної системи і екзопланети, а також їх супутники). Недавно в загальнонауковому виданні Nature були опубліковані міркування Річарда Бінзелома, який вважає, що проміжною зупинкою при місії на Марс може стати і навколоземний, ближчий астероїд. Він пропонує звернути увагу на більш доступний астероїд, оскільки захоплення далекого об’єкта і відправлення його до Місяця ніяк не вплине ні на швидкість руху космічного корабля, ні на тривалість польоту.

Читайте також: Політ на Марс необхідний для виживання людського роду — відео

Кошти, виділені для освоєння далекого об’єкта, можна було б витратити на створення міжнародної місії, необхідної для вивчення більш близьких до нашої планети астероїдів. Бінзелом пропонує НАСА зосередитися на відборі найперспективніших космічних об’єктів, щоб відправити на них космонавтів в найближче двадцятиріччя. А також об’єктивно оцінити і проаналізувати рівень небезпеки можливого зіткнення астероїда із Землею.

Крім того, в рамках проекту варто подумати про створення особливих роботів-маніпуляторів, здатних змінювати напрямок польоту малих космічних тіл. Захоплюючи все більшу кількість астероїдів, можна невеликими кроками дістатися до Червоної планети і вже до середини XXI століття відправити туди космонавтів.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button