Головна / Всесвіт / Астероїди як містки до Марса

Астероїди як містки до Марса

Представник Массачусетського технологічного інституту Річард Бінзелом виступив з критикою на адресу НАСА з приводу проекту з освоєння далекого астероїда з метою відправки космонавтів на Червону планету.

04-11-14-foto-cikavosti600x407-1

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
До 2025 року агентство НАСА збирається доставити на орбіту Місяця дальний астероїд, щоб він став своєрідним «мостом» при польоті перших людей на Марс. Тема широко обговорюється в колах планетологів (фахівці, що вивчають планети Сонячної системи і екзопланети, а також їх супутники). Недавно в загальнонауковому виданні Nature були опубліковані міркування Річарда Бінзелома, який вважає, що проміжною зупинкою при місії на Марс може стати і навколоземний, ближчий астероїд. Він пропонує звернути увагу на більш доступний астероїд, оскільки захоплення далекого об’єкта і відправлення його до Місяця ніяк не вплине ні на швидкість руху космічного корабля, ні на тривалість польоту.

Читайте також: Політ на Марс необхідний для виживання людського роду — відео

Кошти, виділені для освоєння далекого об’єкта, можна було б витратити на створення міжнародної місії, необхідної для вивчення більш близьких до нашої планети астероїдів. Бінзелом пропонує НАСА зосередитися на відборі найперспективніших космічних об’єктів, щоб відправити на них космонавтів в найближче двадцятиріччя. А також об’єктивно оцінити і проаналізувати рівень небезпеки можливого зіткнення астероїда із Землею.

Крім того, в рамках проекту варто подумати про створення особливих роботів-маніпуляторів, здатних змінювати напрямок польоту малих космічних тіл. Захоплюючи все більшу кількість астероїдів, можна невеликими кроками дістатися до Червоної планети і вже до середини XXI століття відправити туди космонавтів.

Натхнення: innoros.ru

Представник Массачусетського технологічного інституту Річард Бінзелом виступив з критикою на адресу НАСА з приводу проекту з освоєння далекого астероїда з метою відправки космонавтів на Червону планету. До 2025 року агентство НАСА збирається доставити на орбіту Місяця дальний астероїд, щоб він став своєрідним "мостом" при польоті перших людей на Марс. Тема широко обговорюється в колах планетологів (фахівці, що вивчають планети Сонячної системи і екзопланети, а також їх супутники). Недавно в загальнонауковому виданні Nature були опубліковані міркування Річарда Бінзелома, який вважає, що проміжною зупинкою при місії на Марс може стати і навколоземний, ближчий астероїд. Він пропонує звернути увагу на більш доступний…

Обзор

Рейтинг користувачів Будьте першим!