Здоров'я

Лікування меланоми в Ізраїлі: імунотерапія і вакцини

Оптимальний підхід до поєднання імунної та молекулярно цільової терапії в різних комбінаціях може поліпшити результати лікування меланоми в Ізраїлі навіть на стадії множинних метастазів. Одне з питань, з яким стикаються ізраїльські онкологи, це визначення найбільш правильного та ефективного способу лікування меланоми відповідно до індивідуальної клінічної картиною хворого, коли є кілька типів онкологічної терапії. Існує обґрунтування об’єднати імунну терапію і BRAF або MEK цільову терапії. Це дає можливість експресувати білки на поверхні злоякісної клітини, звані антигени, які можуть бути розпізнані імунною системою, в результаті чого цитотоксичні лімфоцити впізнають ці антигени і допомагають знищити пухлину.

foto_cikavosti_21.10.2014-010_resized

Перспективний новий підхід комплексного застосування препаратів Dabrafenib і Ipilimumab дають пацієнтам з меланомою впевнену надію перемогти хворобу. Незважаючи на те, що захворюваність на меланому не настільки висока, цей вид раку є одним з найбільш агресивних і смертельних. Нові технології в імунотерапії вже можуть запропонувати досить хороший прогноз після лікування .

Іноді Т-клітини пацієнта не працюють правильно. Необхідно змусити Т-клітини визнати їх власну пухлину і вбити її. Через те, що рак пригнічує імунну систему, TIL терапія проводиться шляхом забору протиракових клітин імунної системи (Т-клітини) від пацієнта, з подальшим розмноженням і модифікацією їх в лабораторії. Після цього отримані клітини з інфузією повертають назад в організм пацієнта. У лабораторії виділяють тільки Т-клітини, які вже розпізнають клітини меланоми. Але спочатку, пацієнт повинен пройти сім днів хіміотерапії. Після хіміотерапії, сильні протиракові Т-клітини активуються, а потім додається інтерлейкін 2, який змушує Т-клітини рости і розмножуватися. Дане  це одноразова терапія – після двотижневої госпіталізації, пацієнт йде додому і нові Т-клітини продовжують свою роботу.

Це не панацея. Дані попередніх досліджень показують, що тільки близько 60 відсотків пацієнтів можуть генерувати достатньо здорові Т-клітини, щоб їх можна було використовувати в терапії. Частиною проблеми є порушення імунної системи, викликане меланомою, а іноді і попередні методи лікування створюють багато мертвих або вмираючих клітин у пухлині, які не приваблюють Т-клітини. Крім того, літні пацієнти часто мають більш слабку імунну відповідь. На відміну від хіміотерапії, яка вбиває не тільки ракові клітини, але і безліч здорових, Т-клітинна імунотерапія в Ізраїлі працює правильно – розпізнає і вбиває пухлинні клітини, залишаючи здорові тканини цілими і неушкодженими.

Клітинна в Ізраїлі може бути ефективним засобом у певній категорії пацієнтів, а новий препарат KEYTRUDA (pembrolizumab) взагалі вважається революційним. Для запису на лікування меланоми в ізраїльському онкологічному центрі Tel Aviv CLINIC можна відправити заявку на адресу ел. пошти: info@medicaltourisrael.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button