Здоров'я

Експерти розповіли про кращі методи позбавлення від гіпертонії

Італійські експерти з’ясували кращі способи позбавлення від підвищеного артеріального тиску. Одним із методів зменшення впливу хвороби на організм експерти вважають дотримання правильного раціону харчування.

Гіпертонія відноситься до категорії масових хвороб, кожен шостий відчував на собі її симптоми. Підвищення артеріального тиску викликають різноманітні подразники. В цю категорію можуть входити часті стресові ситуації, пасивний спосіб життя і небезпечна їжа в раціоні. За словами фахівців, найпоширеніша причина появи гіпертонії у людей різного віку – це неправильне харчування, яке погіршує стан печінки, артерій і серця. Експерти радять виключити або мінімізувати вживання фаст-фуду, жирних продуктів, цукру, солі і випічки. По більшій мірі замінити ці продукти овочами і фруктами, а також всілякими горіхами, бобами і спеціями.

Для зниження артеріального тиску експерти рекомендують дотримання активного способу життя. Мало ефективності принесе одне заняття в день, але, якщо дотримуватися режиму тренувань, це не тільки допоможе знизити тиск, але і в цілому принесе велику користь всьому організму.

Кнопка «Наверх»
Закрыть