Різне

Легальні БК в Україні – лайв-ставки протягом матчів

Ставки протягом матчів (live-ставки) мають кілька беззаперечних переваг у порівнянні з прогнозами по лінії. У лайві є можливість спостерігати за обраними матчами в онлайн-режимі, завдяки чому ставки будуть зчачно точнішими. Розрахунок деяких ставок у лайві займає 2-3 хвилини, тому отримувати виграші та укладати нові заклади можна набагато частіше. Топові легальні БК в Україні приймають сотні лайв-ставок щодня. Щоб робити ставки протягом матчу, перейдіть до відповідного розділу сайту, оберіть підходящі турніри та матчі, а потім сформуйте купон ставки.

Лайв-ставки на футбол

Дуже часто на футбол ставлять під час матчів заради того, щоб страхувати ставки, зроблені до початку гри. Найпростіший приклад – парі на тотали. Наприклад, до початку матчу на тотал менше 2,5 вдалося поставити з коефіцієнтом 2,3. Якщо в перші 20-25 хвилин забитих голів не буде, то таким самим коефіцієнтом оцінюватиметься вже тотал більше. 

Ставки протягом матчу на теніс

Через часті зміни рахунку теніс якнайкраще підходить для live-ставок. Рахунок у геймі, а разом з ним і коефіцієнти змінюється після кожної подачі, а результат сет змінюється в середньому кожні 3-5 хвилин. У розписі тенісних матчів у лайві багато «швидких» ставок, за якими ставки розраховуються за кілька хвилин:

  • 40:40 у геймі;
  • хто виграє першу подачу в геймі;
  • яким буде рахунок тай-брейку тощо. 

Вольові перемоги у тенісі трапляються помітно частіше, ніж у футболі чи хокеї, а за допомогою прямих відеотрансляцій можна визначити матч, у якому фаворит не зовсім відповідає своєму статусу.

Читайте також: Лучшие стратегии ставок на футбол 

Баскетбол у live-ставках

У баскетболі рахунок матчу змінюється кілька разів на хвилину, і професійні гравці використовують це для пошуку вилок. У матчах між приблизно рівними суперниками навіть серія з 5-7 набраних очок може докорінно змінити хід матчу та вплинути на коефіцієнти. Вважається, що найкраще робити ставки на баскетбол у великій перерві після другої чверті. За 10-15 хвилин тайм-ауту можна проаналізувати події першої половини гри та ухвалити рішення про майбутню ставку. При цьому в перерві коефіцієнти лише коригуються, причому зовсім небагато.

Ставки на волейбол

Ще один вид спорту зі швидкими змінами рахунку та котирувань. У лайві можна робити ставки проти команди, що подає. Як показує статистика, у грі між приблизно рівними суперниками більше виграшних очок набере сторона, що приймає подачу, а починати атаки завжди легше на чужій подачі. Розпис волейбольних матчів у лайві дуже насичений: кілька варіантів фор та тоталів, гонка до 5, 10, 15 очок, хто виграє n-не очко тощо.

Джерело: https://vp.donetsk.ua/ukraina-mir/sport/94544-topovye-futbolisty-apl-pokazyvayushchie-vysokie-rezultaty-i-pokazateli


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments