Земля

Лікар Далай-лами стверджує, що 200-річна мумія ченця ще жива

Монгольський чернець, який  медитує 200 років у позі лотоса, перетворився на мумію і був ще живий, за словами лікаря Далай-лами.

848585f1742e6460b8f94f01fd89521a
Відомий буддійський монах і лікар Далай-лами доктор Баррі Керзина сказав, що висохле тіло ченця, знайденого в провінції Монголії Сонгінохайрхан, знаходиться в глибокому духовному медитативному стані, відомому як «тукдам». Таким чином в результаті тривалої медитації буддійські ченці досягають стану Будди.

Будда Гаутама, або просто Будда був засновником буддизму. Вважається, що він жив у східній частині Стародавньої Індії між 6 і 4 століттями до нашої ери. Статуї Будди в позі лотоса є невід’ємною частиною буддійської релігії.

Протягом багатьох років, безліч муміфікованих медитуючих було виявлено в Китаї та Індії. За останні 50 років тільки в Індії були знайдені близько 40 тибетських ченців, що перетворилися на мумії під час медитації. Деякі з них були навіть укладені в металеві статуї Будд, куди їх помістили їх колеги, щоб такого роду гробниця допомогла їм досягти закінчення божественного процесу.

Ченці стверджують, що знайдений чернець був зверху накритий шкірою яка і знаходився в кроці від стану Будди.

«Я мав честь піклуватися про деяких медитуючих, які перебували в стані тукдам», — сказав доктор Баррі Керзина. — Якщо людина залишається в такому стані більше трьох тижнів, а це трапляється дуже рідко, його тіло поступово стискається, і врешті-решт від людини залишаються тільки його волосся, нігті і одяг».

«Як правило, в цьому випадку, люди, які живуть поруч з таким ченцем, бачать веселку, яка світиться у небі кілька днів», — додав він.

Кнопка «Наверх»
Закрыть