Людина

Вчені розповіли, як погода впливає на настрій людей

Американський науковий фахівець провів аналіз зібраної інформації з соціальної мережі, і з’ясував зв’язок між погодою і настроєм людини, передає зарубіжне видання Washington Post. Вчений Патрік Бейліс зміг проаналізувати коментарів близько 1 млрд чоловік, які зареєстровані в Twitter.

f397df927de6706beb2aaed8cb9e166c

Він пояснив, що для багатьох зниження градуса нижче 10 градусів ставало критичним, знижуючи настрій. Фахівець підкреслив, що дуже висока температура також може мати негативний вплив на настрій людини. Для багатьох температурний режим в межах від +22,5 градуса до +32 градусах Цельсія сприймаються по різному.

Значні відмінності в сприйнятті виникають в неділю і понеділок. Вчений упевнений, що при дуже низькій температурі людина не стане писати ніякі коментарі, тому складно отримати достовірну інформацію в такий момент.

Бейліс вважає, що за наявності високої похибки можна заперечувати дані дослідження, так як існують високі ризики перетворення вихідних днів в напружені будні. Висока температура також негативно позначається на продуктивності праці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button