Здоров'я

Медики назвали 7 переваг вживання столової ложки меду натщесерце

Зарубіжні медичні фахівці перерахували 7 переваг, які можна отримати після прийому натщесерце однієї столової ложки меду. Вживання цього продукту особливо корисно в зимовий період, оскільки він зміцнює імунітет.

За словами експертів, крім того, що мед є ефективним замінником цукру, до його складу входить безліч корисних речовин: вітаміни групи B, яблучна, молочна і лимонна кислоти, а також каротин. Завдяки наявності цих властивостей після прийому столової ложки натщесерце можна знизити ймовірність захворювання застудою або ж, навпаки, пом’якшити симптоми і полегшити кашель. Крім того, відбувається підвищення тонусу організму і поліпшується робота травної системи.

Мед ефективно протистоїть хвороботворним бактеріям та інфекційним вірусам. Вживання меду призводить до зменшення запальних процесів, що протікають в ротовій порожнині, і больових відчуттів. Солодкий продукт успішно справляється з діареєю і запором, але його рекомендують обережно приймати людям з алергією та цукровим діабетом.

Незважаючи на те, що в меді міститься менше фруктози і глюкози, ніж у цукрі, він відноситься до калорійних продуктів. Тому його надмірне вживання може стати причиною появи зайвої ваги.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть