Здоров'я

Медики: Людський організм починає старіти з п’яток

Сучасні медики вважають, що людський організм починає старіти з п’ят. Медики вважають теорію, яка виникла ще в Стародавньому Китаї, вірною, тому рекомендують кілька вправ, які допомагають зберегти молодість цієї частини тіла.

1.Зарядка для п’ят
Медики радять покращувати кровообіг стоп шляхом нескладних вправ начебто ходьби на п’ятах, а також внутрішній і зовнішній сторонах стоп. Подібна регулярна ранкова зарядка допоможе стимулювати роботу внутрішніх органів і забезпечить «омолодження» організму.

2.Юн-цюань
З точки зору китайської медицини, ця точка, розташована на стопі, має вплив на фізіологічні та енергетичні процеси в організмі. Вважається, що масаж цього місця, званого «вируюче джерело», благотворно впливає на роботу нирок, знімає болі в поперековому відділі, допомагає нормалізувати роботу шлунка і позбутися від безсоння.

3.Подушечки пальців
Сучасні фахівці вважають, що корисним для здоров’я стоп і п’ят буде і розтирання подушечок пальців. На їхню думку, подібний рефлекторний масаж може впливати не тільки на внутрішні органи, але і на роботу мозку, позбавляючи від головних болів і хронічної втоми, а також піднімаючи настрій і поліпшуючи роботу всіх систем організму.

Кнопка «Наверх»
Закрыть