Здоров'я

Лікарі розповіли, як перевірити роботу серця в домашніх умовах за 30 секунд

Лікарі розповіли про те, як будь-яка людина може в домашніх умовах всього за 30 секунд перевірити роботу свого серця. Ця методика допоможе визначити, чи є у людей проблеми з циркуляцією крові в організмі.

Для цього людині необхідно взяти миску і наповнити її холодною водою. Після цього в неї слід опустити дві руки і тримати їх там протягом 30 секунд. Потім потрібно вийняти кінцівки і уважно подивитися на кінчики пальців. Якщо останні будуть білими або синіми – це говорить про поганий кровообіг у всьому організмі. З-за проблем з них кров не може ефективно вступати у віддалені частини тіла, а саме: вуха, кінчики пальців і ніс.

Подібний тест дозволяє будь-якій людині протягом 30 секунд перевірити, як працює її серце і судини. Ця методика застосовна до людей різних віків, тому нею може користуватися будь-хто. Якщо після знаходження рук в холодній воді кінчики пальців посиніли або побіліли – необхідно відразу звертатися до лікаря.

Можливо, самі проблеми з роботою серцево-судинної системи тільки починаються, тому своєчасна діагностика і лікування захворювання призведе до збереження здоров’я і не допущенню розвитку більш серйозних або навіть хронічних хвороб.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button