Земля

Ведмеді гризлі почали мігрувати через зміни клімату

Ведмеді гризлі в Канаді почали з’являтися в незвичних для них місцях: їх виявили в арктичних Північно-Західних територіях Канади, де місцеві жителі їх раніше ніколи не зустрічали.

Ведмедів гризлі почали помічати представники північних народностей Канади, які живуть поруч з морем Бофорта. Наприклад, мисливці з населеного пункту Інувік — найбільшого поселення корінних жителів Канади в регіоні, де живе 3,4 тис. осіб, повідомили вченим, що разом з білими ведмедями тепер по території ходять гризлі.

Крім того, їх виявили на острові Вікторія і на невеликому острові Бенкс, де розташоване поселення Сакс-Харбор.

Вчені вважають, що поява в цих північних регіонах ведмедів гризлі пов’язано зі зміною клімату і таненням льодовиків. Зараз фахівці попросили мисливців поставити камери в районі, де бачили ведмедів гризлі, щоб почати вивчення їх міграції.

Ще однією причиною міграції ведмедів гризлі могли стати арктичні лісові пожежі, які почастішали в останні роки, а також діяльність людини. Крім того, в цих арктичних районах Канади можуть з’явитися птахи, комахи і риби, які раніше тут ніколи не жили.

У Канаді мешкає близько 25 тис. ведмедів гризлі. Зараз основним ареалом їх є західні провінції Альберта і Британська Колумбія, але також хижаків можна зустріти в північній частині Манітоби і в арктичних регіонах Юкон, Нунавут і Північно-Західні території.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button