Людина

Лікарі виявили нове захворювання, пов’язане з мобільними ґаджетами

Ініціаторами нових досліджень стали співробітники з Університету Ковентрі.

515ea2ee7636c385d24928179a8a676a

Слід зауважити, що для здійснення спостережень медики задіяли кількох респондентів. Повідомляється, що в процесі проведення випробувань лікарі встановили взаємозв’язок між новим захворюванням і частотою використання мобільних ґаджетів. За словами співробітників клінічних центрів, недугою страждає більша частина жителів планети.

Відзначається, що явище має назву «морська кіберхвороба». Як стверджують науковці, захворювання характеризується нудотою і запамороченням. Згідно зі статистичними даними, унікальна недуга може виникнути у 88% користувачів сучасних технологічних пристроїв. Відомо, що симптоматика захворювання проявляється через швидкий рух об’єктів на дисплеї програмного інструменту. В той момент, коли юзер переглядає новинну стрічку або грає, його здоров’я може істотно погіршуватися.

Крім того, медики зафіксували, що чим реалістичніший візуальний контент, тим більше ймовірності розвитку нової недуги. На думку психологів, швидке гортання текстових повідомлень з маленькими буквами призводить до появи серед хлопців і дівчат почуття нездужання. Підсумки випробувань опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button