Людина

Вчені назвали найбільш нервову професію у світі

Група вчених вирішила дізнатися, яка з професій найбільш нервова, і провела експеримент, в рамках проведення якого дізналися відповідь на поставлене питання.

3a0974944ee6b723a6b5677f6ff6d047

Так американські вчені з Центру громадського здоров’я Міллмена, розташованого на території університету Колумбії, вирішили дізнатися, яка професія більше інших вбиває нервові клітини людини.

Вченим допомогла знайти відповідь на таке цікаве питання група добровольців, які погодилися взяти участь в науковому дослідженні. В рамках проведення експерименту всі випробовувані перебували під спостереженням протягом усього робочого дня. Щоб отримати більш правдиві висновки вченим задіяли 21 тисячу осіб.

Читайте також: 

При цьому всі добровольці були поділені на 3 команди: менеджери, підприємці та звичайні робітники. Результати дослідження продемонстрували, що найбільше відчувають відповідальність за свою роботу менеджери і така постійна напруга є причиною їх нервозності, що може викликати нервові зриви.

На думку фахівців, менеджери дуже переживають про своє кар’єрне зростанні і для досягнення поставлених завдань витрачають багато сил і емоцій протягом трудового дня. В результаті, вчені не знадобилося багато часу, щоб дізнатися професію, яка найбільше псує нерви.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button