Технології

Літак Kona зі змішаним крилом оснастять водневою трансмісією на 600 кВт (відео)

Natilus і Zeroavia об’єднуються, щоб встановити 600-кіловатну водневу трансмісію на літак Kona зі змішаним крилом.

У літака Natilus Kona зі змішаним крилом, який зараз проходить масштабні випробування в Каліфорнії, з’явиться варіант з нульовим рівнем викидів вуглецю завдяки партнерству з Zeroavia. Компанія надасть варіант воднево-електричної трансмісії потужністю 600 кВт.

Силовий агрегат ZA-600 вже проходить випробування. Саме його Zeroavia тестувала на одній стороні 19-місцевого Dornier 228 — найбільшого літака з водневим двигуном, який коли-небудь літав, коли він вперше злетів. Мета Zeroavia — повністю упакувати, сертифікувати і забезпечити чисті комерційні рейси до 2025 року.

Партнерство з Natilus має сенс. Конструкції літаків зі змішаними крилами за самою своєю природою пропонують збільшений простір у фюзеляжі, і водневі силові агрегати можуть бути значно легше, ніж батареї для екологічно чистих польотів. Але вони, як правило, займають занадто велику кількість місця.

Планується, що демонстратор Kona стане найбільшим в світі комерційним БПЛА. Розмах крила складе 26 м і, як очікується, він полетить в 2024 році. Як дистанційно пілотований вантажний дрон, він призначений для роботи зі злітно-посадкових смуг довжиною до 800 м і зможе перевозити 3,8 тонни корисного навантаження на відстань до 1667 км в стрибку при роботі від звичайних двигунів внутрішнього згоряння.

Natilus позиціонує цю модель як радикально більш дешевий спосіб перевезення вантажів на короткі відстані. Він вмістить на 60% більше вантажу, ніж звичайний літак аналогічного розміру, і, таким чином, знизить як витрати, так і викиди приблизно вдвічі.

Тестові польоти Kona


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button