Технології

Volvo Mean Green- найшвидший у світі гібридний вантажний автомобіль

Інженери компанії Volvo довели той факт, що спеціально розроблені вантажні автомобілі можуть бути швидкими, ефективними та екологічно чистими. Mean Green- це новий дизельний гібридний вантажний автомобіль компанії Volvo, який встановив світовий рекорд швидкості і став найшвидшим гібридною вантажівкою в світі. Отримавши чергову порцію нових вузлів і деталей, Mean Green розвинув швидкість в 236,5 км / год, побивши цим свій власний рекорд в 218,7 км / год, встановлений в червні місяці минулого року.

Рекордна швидкість, розвинута вантажівкоюMean Green, була офіційно зареєстрована американським Авто-клубом (United States Auto Club), який є підрозділом міжнародної організації Міжнародна федерація автоспорту. Слід зазначити, що швидкість в 236 км / год – це величезна швидкість для важкого вантажного автомобіля-тягача, а те, що він є ще й гібридною вантажівкою, яких ще не так багато в світі, надає цьому досягненню дуже велике значення.

Для того, щоб знизити вагу вантажівки Mean Greenі надати йому аеродинамічні характеристики інженери змінили майже кожну його частину і кожен вузол. В якості двигунів інженери Volvo використовували сильно модифікований дизельний двигун Volvo D16 і електромотор, потужністю 200 кінських сил, які виробляють сумарну потужність в 2100 кінських сил.

Рон Хуіберс (Ron Huibers), керівник американського відділення компанії Volvo, зазначив, що неймовірний “виступ” вантажівки Mean Green демонструє величезний потенціал гібридних схем у вантажному автомобілебудуванні. Якщо гібридна вантажівка досить надійна для того, щоб встановити рекорд швидкості, цієї надійності і потужності цілком вистачить на те, що б успішно буксирувати причепи з вантажем.

[youtube]xTI_y9-1QTA?rel=0[/youtube]

Натхнення: www.dailytechinfo.org

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button