Технології

Створена нова комп’ютерна миша, керована рухом очей

Корпорація Samsung представила комп’ютерну мишу Eyecan +, за допомогою якої можна набирати тексти або виконувати інші комп’ютерні функції без участі рук. Розробка буде корисна інвалідам.

25-11-14-foto-cikavosti550x374-1

Комп’ютерна миша є вдосконаленою версією пристрою, який використовується як окуляри. Всі функції виконуються рухом очей користувача. Це дозволить інвалідам пересувати курсор миші, переглядати зображення або відкривати різні вкладки.

[ads2] В Samsung планують подарувати сотню таких пристроїв інвалідам у 2015 році в рамках благодійної акції. Крім цього південнокорейці поділяться особливостями технології з інвесторами, що відкриє нові можливості для її реалізації.

Вперше компанія Samsung представила щось подібне ще в 2011 році. Однак особливість нового ґаджета, крім іншого, полягає в його ціні. Миша обійдеться всього лише в 45 доларів, що набагато менше існуючих або передбачуваних аналогів.

Читайте також: П’ять технологій майбутнього, які змінять людей

Ще далі пішли винахідники з японського університету Кінкі – вони створили комп’ютерну мишу, якою можна керувати … диханням. Пристрій являє собою спеціальну трубку, яка вимірює силу і тривалість дихання. Користувач може переміщати курсор по вертикалі і горизонталі, а також «клікати» на кнопки миші. Винахід навряд чи буде корисно звичайній людині – воно призначене для інвалідів.

Компанія Samsung Electronics була заснована в 1969 році і на сьогодні є одним з провідних гравців на ринку електроніки. Число співробітників транснаціонального гіганта становить 326 тис. чоловік.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button