Здоров'я

Локшина швидкого приготування викликає діабет і серцево-судинні захворювання

Вчені з Бейлорського Університету з’ясували: люди, які люблять їсти локшину швидкого приготування, схильні до підвищеного ризику розвитку кардіометаболічного синдрому, пише Science World Report.

Кардіометаболічний синдром – група метаболічних порушень, які збільшують ризик серцево-судинних захворювань, інсульту і діабету. Найбільше локшини швидкого приготування з’їдають жителі Азії. Лідером у використанні даного продукту є Південна Корея.

foto_cikavosti_02.09.2014-011_resized

 

В останні роки спостерігається зростання кількості проблем зі здоров’ям, з якими стикаються жителі Південної Кореї. Дані проблеми, що включають захворювання серця і збільшення ваги серед дорослих, підвищують ризик смертності. Дослідники віднайшли: споживання локшини частіше двох разів на тиждень пов’язане з кардіометаболічним синдромом.

Читайте також: Вчені розповіли, яка їжа продовжує життя

Ризик був вищим у жінок порівняно з чоловіками. Можливо, це викликано такими фізіологічними причинами, як різні статеві гормони та метаболізм, а також різними перевагами в їжі. Речовина під назвою бісфенол А (BPA) теж може бути фактором гендерних відмінностей. Цю хімічну сполуку додають в харчовий пластик, і вона потрапляє у їжу з контейнерами і пакуванням.

Декілька більш ранніх досліджень показали: BPA впливає на гормони, зокрема, на естрогени. Вчені сподіваються, що їх дослідження стане фундаментом для майбутніх робіт у даній області.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button