Екологія

Липень 2021 року став гарячим місяцем за всю історію спостережень для всього світу

Про це заявили фахівці Національного управління океанічних і атмосферних досліджень NOAA. Ця подія знову показує всю серйозність кліматичної кризи, яка стосується майже кожної частини нашої планети.

Середня глобальна температура повітря за липень 2021 року піднялася до рівня 16,7 ° С, що на 0,93 ° С вище, ніж середня температура за все XX століття і на 0,01 ° С більше попереднього рекорду 2016, 2019 і 2020 років. Кліматологи відзначають, що це найвищий показник за 142 року, що ведуться спостереження за погодними умовами планети.

«Липень, як правило, – найтепліший місяць в році глобально, але липень 2021 року перевершив сам себе! Цей новий рекорд тільки посилює тривожні та руйнівні наслідки зміни клімату! », – сказав Рік Спінрад, адміністратор NOAA.

Рекордна спека в минулому місяці була викликана різким підвищенням температури по всьому світу. В Азії в цьому році також був зареєстрований температурний рекорд для липня, а в Європі, яка в цьому році охоплена пожежами, був зафіксований вже другий рекордно спекотний липень. В Австралії в цьому році температури липня б’ють рекорди вже в 4 раз. Повідомляється, що сама спекотна з коли-небудь зареєстрованих температур в Європі була встановлена ??у на Сицилії, де термометри показували 48,8 ° C.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments