Людина

Люди найбільше бояться недоумства, ніж будь-які інші хвороби

Опитування жителів Великобританії у віці старше 55 років показав, що третина з них боїться деменції більше, ніж інсульту або серцево-судинних захворювань. Лише одна десята частина опитаних зізналися, що вони бояться інсульту, який стоїть у списку головних «убивць» у Великобританії на четвертому місці, і тільки 4% людей бояться хвороб серця, які є провідною причиною смерті у Великобританії.

12-02-15-foto-600x337-1

Люди побоюються, що не зможуть дозволити собі піклуватися про свого літнього родича, так як догляд за людиною, що страждає недоумством, може коштувати від 750 фунтів стерлінгів до 1400 фунтів стерлінгів на тиждень. Однак деякі люди кажуть, що ці нові дані мають позитивний ефект, так як вони закликають людей говорити про деменції, яка до недавнього часу вважалася забороненою темою.

У всьому світі 35,6 млн осіб страждають деменцією, і 7700000 нових випадків даного захворювання реєструється щороку, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я. Загальне число людей, що страждають деменцією у Великобританії, за прогнозами, зросте до 940 110 до 2021 року і до 1735087 від 2051, збільшившись на 38% протягом найближчих 15 років.

Читайте також: Вчені з’ясували, що «ген розуму» продовжує життя

Погіршення взаємин, зміна способу життя і скорочення сімейних фінансів змушує деменцію викликати набагато більший страх серед людей, ніж будь-яка інша хвороба. Основну проблему люди вбачають у тому, що вони не будуть в змозі дозволити собі піклуватися про хворих належним чином. У той час як люди стали більше говорити про деменції, здається, вони не знають, що робити з хворими або куди звернутися, коли приходить час надати допомогу.

За даними опитування, лише третина людей консультується на цю тему з лікарем загальної практики і менше чверті спілкуються з будь-яким іншим працівником охорони здоров’я.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button