Людина

Перше враження про людину найправильніше

Згідно з інформацією, отриманої від авторів експериментів, перше враження, що склалося про людину під час розмови з нею, є найбільш правильним і точним.

7e84b307aed66af959c908a2c8dba14e

Такий висновок медики зробили після проведення цілого комплексу випробувань. Зокрема, за словами психологів, варто покладатися на інтуїцію, насамперед, продавцям. Експерти стверджують, що це допоможе значно збільшити обсяги продажів чоловіків та жінок, зайнятих в торгівельній сфері. Лікарі з Техаського християнського університету спільно з ученими з університету Х’юстона і Тулейнского університету реалізували унікальний досвід.

Дослідники проаналізували інформацію, зібрану в 4 магазинах матраців. Психологи зосередилися на аналітичних та інтуїтивних міркуваннях продавців про покупців, після чого вони оцінили, наскільки збігаються їхні судження з дійсністю. Результати наукового проекту показали, що продавці, які керуються першим враженням, краще розуміли, який товар потрібен покупцю. Виявилося, що люди, які довіряють своїй інтуїції, були більш успішними кар’єристами, ніж інші добровольці, які взяли участь у дослідженні.

Експерти прийшли до висновку, що емпатія підвищує точність інтуїтивних суджень.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»