Людина

Люди, які відчувають себе молодими, вмирають рідше

Дослідники з Університетського коледжу Лондона виявили, що люди, які відчувають себе молодими, незважаючи на біологічний вік, на 41% рідше вмирають в певний період. Внутрішнє відчуття молодості дає захист від передчасної смерті.

16-12-14-foto-600x375-1

Вчені довели, що люди, які відчувають себе молодими, живуть довше за тих, хто відчуває себе на свої роки або старше. Це ще одне наукове підтвердження профілактичної сили оптимізму його здатності “обдурити смерть”. Британські дослідники спостерігали за більш ніж 6000 чоловік протягом 8 років, ретельно відстежуючи рівень їхнього щастя і здоров’я.

[ads2] Вони виявили, що ті люди, які самі себе відчували молодими (молодше біологічного віку хоча б на три роки), на 41% рідше вмирали в цей період, ніж ті, хто відчував себе на свої роки або старше. Всього 14% оптимістів, які вважали себе молодими в душі, померли протягом восьми років спостережень, а в групі песимістів з життя пішов кожен четвертий.

Хоча деякі відмінності в смертності і настроях людей можна пояснити за рахунок їх здоров’я (не дуже здорові люди навряд чи будуть щасливими), все одно оптимізм і відчуття молодості дають значний захисний ефект. Правда, вчені підкреслюють, що механізм, який лежить в основі цього оптимізму, потребує подальшого вивчення.

Читайте також: Вічна молодість не за горами: знайдено механізм біологічного годинника людини

Самі автори дослідження вважають, що люди, які відчувають себе молодими, більш ретельно дбають про своє здоров’я, підтримують здорову вагу, їдять помірно, займаються спортом і слідуть рекомендаціям лікарів. Крім того, у них більш молоді друзі, які допомагають їм вести активний спосіб життя.

Натхнення: medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button