Людина

Медики назвали 7 хвороб, перші ознаки яких можна визначити по обличчю

Коли мова йде про серйозні хвороби, найголовніше – це виявити їх на ранній стадії, щоб не втратити час. Для цього потрібно уважно стежити за будь-якими змінами, які відбуваються з організмом, і відразу звертатися до лікаря за консультацією. Ознаки семи хвороб можна визначити по обличчю, якщо знати, на які саме особливості звернути увагу, відзначають експерти.

Невеликі жовті горбки навколо очей можуть бути ознакою підвищеного холестерину, який здатний спричинити серцевий напад або інші хвороби серцево-судинної системи. Асиметрія обличчя, яка явно видно, може сигналізувати про інсульт та інші захворювання нервової системи. «Зайві» волоски на обличчі у жінок часто є ознакою порушення гормонального балансу, яке може бути при полікістозі яєчників. Несподівано з’явилася сіточка дрібних зморшків на обличчі може означати виникнення цукрового діабету або гіпотиреозу – нестачі гормонів щитовидної залози. Збліднення обличчя, а також постійна втома, слабкість і швидка стомлюваність можуть бути ознаками низького рівня гемоглобіну в організмі, що може спричинити анемію.

«Скошене» підборіддя, зменшений розмір шиї і щелепи, а також сильне хропіння, головні болі і втома вранці можуть сигналізувати про таку хворобу, як апное. Ознакою автоімунних захворювань може бути червона висипка на обличчі.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button