Людина

Людина починає старіти в 39 років

Людина починає старіти в 39 роківВідомо, що процес старіння шкіри починається після 22 років. Але фізична старість починається тоді, коли старіє мозок, а саме в 39 років. Даний процес характеризується зниженням рівнем мієліну – речовини, яка формує оболонку нервових волокон.

Для виявлення того, коли запускається процес старіння, вчені провели спостереження під керівництвом професора психіатрії, провідного дослідника Джорджа Барцокіса. У ньому брали участь добровольці від 23 до 80 років. Їм пропонувалося зробити якомога більше постукувань пальцем в перебігу 10 секунд, після чого мозок учасників сканувавс . Головною метою дослідників було визначити рівень мієліну.

Результати виявилися приголомшливі! У ході експерименту з’ясувалося, що насиченість мозкових волокон мієліном тримається до 39 -річного віку, після чого починає поступово знижуватися. Саме зниження цієї речовини, на думку наукових експертів, викликає уповільнення швидкості реакції і призводить до фізичного старіння головного мозку.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що мозок починає старіти в 45-49 річному віці. До таких висновків вчені дійшли в результаті вивчення, де добровольці проходили тести на сприйняття мови, пам’яті і слуху.

Натхнення: informing.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button