Людина

Зайва різноманітність в інтимному житті шкідлива для здоров’я

Певні пози під час сексу небезпечні для здоров’я чоловіка. Як довело дослідження, поза, де обидва партнери на боці, згубна для чоловічої спини.

foto_cikavosti_14.09.2014-10_resized

Але ось поза, в якій жінка на четвереньках, а чоловік позаду її («по-собачому») більше підходить для сексу, якщо є проблеми в спині. Але в цілому все залежатиме від конкретного виду болю. Даний висновок зробили після того, як учені застосували інфрачервоні і електромагнітні системи для захоплення зображення 10 гетеросексуальних пар.

Читайте також: Обійми під час сну зміцнюють відносини

Фахівців цікавили різні рухи хребта в п’яти найпоширеніших позах. Виявилося, поза «ложечки» нерідко рекомендується лікарями як засіб, який допомагає уникнути болю в спині. Але це спрацьовує далеко не завжди. Зокрема, якщо чоловік з поганою розтяжкою і у нього є дискомфорт у спині, йому все ж потрібно спробувати позу “по-собачому”.

Ряд чоловіків, який брав участь в дослідженні, повідомили про те, що біль посилювався в момент оргазму. Іноді чоловіки навмисно уникали оргазму. В момент оргазму найбільш активні м’язи в животі і сідницях, а ось для руху хребта інші. Дані про стан хребта у жінок стануть доступні пізніше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button