Земля

Майбутня магнітна буря може занурити Землю в темряву на 6 днів

Останні дані астрофізиків показують, що майбутня магнітна буря може викликати перебої в електромережі. Є й інші чинники, через які Земля може опинитися на 6 днів в темряві.

Астрофізики довгий час спостерігали за активністю Сонця і прийшли до висновку, що майбутні події можуть істотно вплинути на Землю. Магнітна буря, викликана сонячною плямою AR2192, цілком ймовірно перекриє велику кількість світла, що надходить з зірки. Аномалії подібної сили виникають кожні 250 років. Зараз подія зачепить Землю в грудні, з-за якого збільшиться тривалість нічного часу.

Також повідомляється про зміну кольору неба під час викиду. З-за нього спостереження за північним сяйвом стане доступним у різних куточках світу. Вчені попереджають, що інтенсивні коливання у магнітному полі планети можуть порушити електропостачання. Це буде супроводжувати перебоїв в телефонного зв’язку та Інтернеті. Тривалість бурі буде становити приблизно шість діб. Під час неї людям, що страждають від чутливості, варто утриматися від надмірних фізичних навантажень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button