Людина

Маленькі діти розуміють собачий гавкіт

Як заявили психологи, маленькі діти схильні до розпізнавання безлічі складних звукових ефектів, які дорослі не в силах навіть почути.

Маленькі діти розуміють собачий гавкіт

Здійснюючи лабораторні випробування, медики прийшли до висновку, що немовлята розуміють, про що саме гавкають собаки. Такі здібності хлопців дозволяють фахівцям вважати, що у хлопчиків і дівчаток існує особливий зв’язок з тваринами. У світі давно існує думка, що малюки не тільки бачать, але і аналізують набагато більше інформації, ніж їхні батьки.

Не так давно вчені з Університету Брігама Янга встановили, що діти можуть розуміти собачий гавкіт. На доказ своїх теорій експерти навели результати цілого спектру досліджень. При цьому, науковці заявили, що дитина здатна розуміти мову тварини, навіть якщо її немає в кімнаті. Під час реалізації випробувань фахівці задіяли 100 шестимісячних хлопців, які жодного разу в житті не бачили чотирилапих улюбленців. Перед респондентами було розміщено фото однієї і тієї ж собаки, проте на першому знімку тварина перебувала у хорошому настрої, на другому знімку – в поганому.

Читайте також: 

З’ясувалося, що коли малюки чули розгніваний гавкіт собаки, вони автоматично переводили свій погляд на ту фотографію, яка показувала негативні емоції. При цьому, доброзичлива мова собаки повністю змінювала ситуацію. Отже, діти можуть розрізняти емоції за голосом, не бачачи тварини перед собою.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button