Людина

Експерти назвали причини виникнення агресії

Провідні науковці з Російської Федерації провели унікальний досвід, результати якого дозволили лікарям виявити причини виникнення агресивної поведінки.

f6a8190ed8408e00456c5fe533e3d1e7

Слід зауважити, що лабораторні випробування були реалізовані завдяки гризунам. Тривалість дослідів склала більше 10 років. Під час проекту медики встановили, що унікальний білок під назвою proBDNF сприяє активізації діяльності нервової системи, а саме, таких емоцій, як агресія. Як заявляють експерти, така поведінка пов’язана із загибеллю нейронів головного мозку.

Читайте також: 

Усіх тварин розподілили на 2 категорії. В першу групу увійшли піддослідні з буйним характером, а в другу – миролюбні гризуни. В кінці випробувань вчені зробили цікавий висновок. Виявилося, що головною причиною виникнення не доброзичливих почуттів є надмірна загибель нервових закінчень, що відповідають за формування структури важливих молекулярних сполук.

На думку більшості фахівців, proBDNF сприяє утворенню міжклітинних зв’язків у центральному відділі нервової системи людини. У разі, якщо вироблення речовини порушується – організм може впасти в депресію або перебуває в край пригніченому стані.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button