Людина

Їзда на велосипеді сприяє кар’єрному зростанню

Люди, які вирішили добиратися на роботу на велосипеді, говорять, що стали щасливішими і продуктивнішими після того, як відмовилися від використання автомобілів та громадського транспорту.

Багато хто навіть вважають, що їх сексуальне життя покращилася після того, як вони пересіли на велосипеди. Переважна більшість (89%) кажуть, що добираючись на велосипеді додому можуть відволіктися від робочого дня, що поліпшує настрій. 66% вважають, що їх відносини покращилися, так як вони почали їздити на велосипеді, в той час як 39% опитаних заявили, що їзда на велосипеді дала їм додаткову енергію в ліжку.
foto_cikavosti_04.09.2014_07

Втім, поліпшення велосипедисти помітили не тільки в домашньому житті. Майже половина опитаних (близько 48%) сказали, що коли почали кататися, вони стали легше справлятися з великим обсягом роботи, 82% заявили, що завдяки велосипеду стали менше схильні до стресу.

Читайте також: Denny: розумний велосипед з автоматичною коробкою передач і електродвигуном

Ще третина заявили, що стали креативнішими, більше того, багато хто з кращих ідей прийшли їм в голову саме при їзді на велосипеді. Між тим, 15% вважають, що їхнє просування по кар’єрних сходинках відбувається швидше, ніж у їх колег, які не використовують велосипед.

Опитування є музикою для вух благодійної організації, яка займається популяризацією велосипеда і в даний час проводить кампанію “На роботу на велосипеді”.

В рамках проведеного за їх замовленням дослідження було опитано 2500 велосипедистів і, як свідчать результати, переважна більшість з них стали набагато щасливішими після того, як відмовилися від автомобілів і громадського транспорту на користь велосипеда.

За даними 2011 року, у Великобританії на велосипеді на роботу добираються 760 тисяч осіб. Метою кампанії “На роботу на велосипеді” є збільшення цього числа до мільйона в найближчі п’ять років.

Читайте також: Lumen: велосипед, який світиться в темряві

Крім того, що їзда на велосипеді робить людей здоровішими і щасливішими, використання його замість автомобіля дозволяє знизити рівень забруднення навколишнього середовища, зазначає у свіжому номері британське інтернет-видання Mail Online, що важливо в світлі критичного рівня викиду парникових газів в атмосферу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button