Людина

Майже 40% молодих людей не хочуть заводити дітей через глобальне потепління

Великомасштабне дослідження думки молоді показало, що 77% людей вважає майбутнє лякаючим, шість з 10 осіб заявляють, що вони дуже стурбовані зміною клімату, а чотири з 10 не хочуть заводити дітей через глобальне потепління.

Image by Sasin Tipchai from Pixabay

Керолайн Хікман з Університету Бата, Великобританія, керівник дослідження, сказала, що результати роботи вказують на «жахливу картину» кліматичної тривоги у дітей та молоді. В рамках роботи були зібрані дані 10 000 молодих людей у віці 16-25 років в режимі онлайн через дослідницьку платформу Kantar. Респонденти проживали в 10 країнах: Великобританії, Фінляндії, Франції, Португалії, США, Австралії, Бразилії, Індії, Нігерії та на Філіппінах.

Більш ніж половина сказали, що вони відчувають страх, смуток, тривогу, безпорадність та/або провину, і майже половина (45%) заявили, що ці проблеми негативно впливають на їх повсякденне життя. Молоді люди також відчувають, що світові уряди “підводять їх”, зраджують майбутні покоління, брешуть про наслідки вжитих заходів у зв’язку зі зміною клімату й ігнорують занепокоєння людей з цього приводу. 31% вважає, що уряди роблять достатньо, щоб уникнути катастрофи, при цьому 39% кажуть, що вони не наважуються заводити дітей через майбутні проблеми з кліматом.

Автори роботи пишуть: “це дослідження вперше наводить на думку про те, що високий рівень психологічного стресу у молоді пов’язаний з бездіяльністю уряду. Занепокоєння наших дітей – це раціональна реакція, враховуючи бездіяльність урядів. Що ще потрібно почути урядам, щоб вжити заходів?».

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button