Здоров'я

Медицина Ізраїлю у цифрах та фактах

Сучасний Ізраїль займає одну з лідерських позицій у світовій медицині. За деякими показниками, такими як ефективність лікування раку простати та молочної залози, меланоми, рівень онкології в цілому, результативність лікування безпліддя медицина Ізраїлю випереджає навіть Сполучені Штати Америки та Німеччину – країни, що були світовими лідерами у медицині ще в той час, коли Ізраїль ще тільки закладав основи своєї державності. Сьогодні Ізраїль виграє у цих країн у співвідношенні якості лікування і його вартості – при практично одному й тому ж рівні медичних послуг їх ціна набагато нижча, ніж у США та Європі.

10-01-15-foto-600x376-1

Ефективність ізраїльської медицини підтверджується багаточисленними статистичними дослідженнями.

–          Один з найважливіших показників високого рівня медицини в країні – середня тривалість людського життя – у Ізраїлі знаходиться на дуже високому рівні. За цим показником Ізраїль випереджають лише Японія, Швейцарія, Андорра. Ізраїльтяни живуть в середньому 82 роки.

–          Середній європеєць знаходиться на лікарняних втроє більше, ніж середній ізраїльтянин.

–          За останні 40 років смертність від серцево-судинних захворювань в Ізраїлі знизилась на 80%. Від інфаркту міокарду в цій країні помирає усього 4,2% населення у той час, коли в Німеччині цей показник становить 7%, у Великобританії – майже 9%, в Австрії – близько 10%, Україні – 30%, а в Росії – рекордні 39%.

–          Ізраїль знаходиться на третьому місці у світі за кількістю операцій коронарного шунтування – більше 2,5 тисяч на 1 мільйон людей. Близько 80% людей після цієї операції доживають до повторної такої ж операції після зношення попередніх стентів.

–          Смертність серед новонароджених в Ізраїлі також найнижча у світі – 3 на 1 тисячу, в той час, коли у Європі цей показник 10:1000.

–          При пологах у Ізраїлі помирає лише 4 жінки з однієї тисячі, а в середньому по Європі цей показник 27 породіль на 1 тисячу.

–          Кількість циклів штучного запліднення (ЭКО в Израиле), в результаті яких народились діти, складає 40 відсотків від загальної кількості процедур, у Європі цей показник – близько 25%, в цілому у світі – 20%.

–          Ефективність лікування раку молочної залози в Ізраїлі – вище – 87%, саме така кількість жінок, що пройшли лікування у Ізраїлі, живуть без рецидивів хвороби більше 10 років.

–          Лікування раку легенів, однієї з найбільш злоякісних онкологічних хвороб досягає успіху в 40-60 випадках із ста. Цей показник більший лише у Японії, де населення проходе щорічній скринінг на виявлення цієї патології.

–          Ефективність протезування колінного суглобу в Ізраїлі складає 100%.

–          Ізраїль витрачає на медицину 8% ВВП країни, а рівень державних інвестицій у медичні дослідження відносно валового національного доходу в цій країні найбільший у світі.

–          У 2014 році в Ізраїль приїхали на лікування більш, ніж 60 тисяч громадян інших країн. Практично половина з них – з країн СНД – України, Росії, Казахстану, Молдови та інших.

–          80% медичних туристів приїжджають в ізраїльські клініки для лікування онкологічних захворювань.

–          Ізраїль займає останнє місце у світі на душу населення по рівню смертності від онкологічних захворювань, при цьому онкологія є основною причиною несвоєчасної смерті в цій країні (Лечение онкологии в Израиле).

–          Біля 65% медичних туристів повертаються додому, одержавши очікуваний результат лікування.

–          Ізраїльські медики вважаються одними з найбільш освічених та професійних у світі. Для того, щоб стати повноцінним лікарем та одержати ліцензію на медичну практику в Ізраїлі, потрібно вчитись в середньому 12-13 років.

–          Майже кожна високотехнологічна компанія з США створила в Ізраїлі чи планує створення центру наукових досліджень для того, щоб використати інтелектуальний потенціал цієї країни.

Усі ці факти підтверджують високий рівень ізраїльської медицини, її високий потенціал для подальшого розвитку та пояснюють популярність цієї країни серед громадян інших країн, які бажають пройти лікування за кордоном.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button