Людина

Вчені назвали 10 тем, після яких чоловіки перестають слухати жінок

Учені з Великобританії вирішили провести опитування, щоб дізнатися які теми в розмовах з дівчатами змушують чоловіків нудьгувати. Всього фахівці залучили до дослідження близько двох тисяч добровольців, серед яких були присутні представники обох статей.

28-12-14-foto-600x361-1

Перше місце в складеному списку займають розмови про зовсім незнайомих їм людей. Також представники сильної статі втрачають інтерес до бесіди, коли мова заходить про життя зірок.

Викликати роздратування у чоловіка можна почавши розповідати йому про сімейні стосунки, а особливо про сексуальне життя інших пар, стверджують дослідники. Інтернет-плітки, особливо отримані з соціальних мереж, навівають на представників сильної статі нудьгу.

Крім того, в список увійшли улюблені «жіночі» теми: гороскопи, мода, покупки, дієти та інше. Тим жінкам, які хочуть, щоб партнер уважно слухав їх вчені рекомендують утриматися від обговорення з ним його почуттів, оскільки подібні теми також навівають на чоловіків нудьгу.

Тим же дівчатам, які прагнуть, щоб у чоловіка залишилося про них враження, як про цікавих співрозмовниць, дослідники рекомендують утриматися від обговорення з’їдених в обід страв.

В рамках того ж дослідження британські фахівці також зробили висновок, що жінки уважніше і довше слухають своїх друзів, а не партнерів. Також в ході опитування 55% представниць слабкої статі зізналися, що регулярно використовують різноманітні прийоми, щоб упевнитися, що партнери слухають їх, а не просто кивають.

Читайте також: Як зробити чоловіка щасливим. А жінку?

Взаємини чоловіка і жінки є предметом вивчення багатьох дослідницьких груп. Незважаючи на безліч зроблених відкриттів вчені досі продовжують дивувати громадськість. Так, раніше американські вчені з Державного університету Флориди довели, що під час прийому оральних контрацептивів чоловіки здаються жінкам більш привабливими, ніж вони є насправді.

Крім цього, вчені підтвердили, що як тільки жінка перестає приймати таблетки, її оцінка чоловіка стає більш реалістичною. При цьому рівень привабливості чоловіка падає, а відносини починають радувати все менше. Проте вчені також поспостерігали за реакцією чоловіків на прийом їх дружинами контрацептивів. Опитані добровольці відзначили, що після того, як жінки перестали приймати оральні контрацептиви, вони отримували більше задоволення від інтимного життя зі своїм чоловіком.

Натхнення: wek.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть