Здоров'я

Медики назвали дві ознаки серцевого нападу, що насувається

Британські медики назвали дві ознаки серцевого нападу, що насувається. У переліку причин передчасної смерті жителів планети дана клінічна форма ішемічної хвороби головного органу кровоносної системи знаходиться на першому місці.

Перший комплекс ознак наближення серцевого нападу – нудота, розлад системи травлення, печія, больові відчуття. Це відбувається з-за того, що в передінфарктному стані приплив крові до серця раптово блокується, а це найчастіше викликано утворенням тромбу. До основних причин такого стану медики відносять накопичення жиру в коронарних артеріях, тому дуже важливо в будь-якому віці стежити за своїм харчуванням.

Друга ознака, яка повинна насторожити – незвичайно гучне хропіння, що звучить, ніби людина відчуває приступ задухи. У зв’язку з цим на серце виявляється додаткове навантаження, тому в даному випадку важливо вчасно звернутися до медичного фахівця, щоб він з’ясував причину такого явища.

На те, що серцевий напад уже стався, вказує сильний біль в області грудей, який концентрується всередині органу кровоносної системи, а також відчуття дискомфорту, що віддає в руки, нудота та запаморочення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button