Наука

Медики назвали найкорисніші для здоров’я бобові культури

Бобові культури можна додавати в раціон практично будь-якої людини, що позитивно позначиться на її здоров’ї. Медики назвали найкорисніші з них, на які людям необхідно звернути увагу.

Перші з них – це соєві боби. Їх можна вживати в сирому і приготованому вигляді, також використовувати як основу для приготування тофу. Цей продукт істотно знижує ризик розвитку раку шлунка. Наступна корисна для здоров’я бобова культура – це квасоля. Вона допомагає організму контролювати рівень цукру в крові і заважає його різкої зміни. У квасолі міститься клітковина, залізо і білки.

Ще одна корисна для здоров’я бобова культура – це нут. Він є відмінною профілактикою ожиріння і допомагає нормалізувати рівень цукру в крові. Біла квасоля або «морські боби» здатні боротися з холестерином і захищати від розвитку метаболічного синдрому. У цьому продукті багато вітаміну B, який допомагає нервовій системі.

Чорна квасоля також відзначена медиками. Вона є незамінним елементом латиноамериканської кухні. Її рекомендують поєднувати з рисом, що допоможе знизити рівень цукру в крові. Сочевицю теж можна віднести до корисних бобових культур. Вона може знизити або зупинити зростання бляшок у судинах.

Остання бобова культура, зазначена медиками, – це горох. Регулярне вживання гороху практично на 50% знижує ризик смерті від серцевої недостатності.

Кнопка «Наверх»
Закрыть