Людина

Передчасні пологи впливають на відносини в зрілому віці

Згідно з дослідженнями психологів з Університету Уоріка, дорослі, які народилися раніше 37 тижнів, рідше вступають в романтичні відносини або мають дітей. Експерти пов’язують такі дані із зайвою замкнутістю недоношених дітей.

У новому дослідженні були зібрані результати, отримані від 4,4 млн дорослих. Виявилося, що у народжених недоношеними дітей була підвищена ймовірність відсутності романтичних відносин. Такі люди на 28% частіше залишалися самотніми, а частота інтимних стосунків у них часто була нижче в 2,3 раза. Останні дослідження припускають, що передчасні пологи призводять до сором’язливості, замкнутості та зменшення схильності до ризикованої поведінки. Таким чином у дорослому віці люди можуть стати соціально ізольованими або відчувати проблеми з встановленням відносин.

Проблеми особистого характеру при цьому не пояснюються підвищеною вірогідністю інвалідності. У зв’язку з відкриттям експерти радять батькам і вчителям недоношених дітей приділяти більше уваги їх соціальному розвитку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button