Людина

Медики назвали оптимальну дозу алкоголю для чоловіків і жінок

Автори експериментів заявили, що в ході здійснення досліджень лікарям вдалося визначити допустимий обсяг алкоголю, який можуть випивати і чоловіки і жінки.

239e39c73f8d292e634c84caadcab5d0

Медики радять представникам слабкої і сильної статі вживати не більше 14 одиниць спиртних напоїв протягом тижня. На думку фахівців, більшість країн, які складають рекомендації з використання алкоголю, встановлюють більш високі граничні значення для чоловіків і більш низькі для жінок. Лікарі стверджують, що фізіологічно дівчата вважаються вразливішими до токсичного впливу спиртних рідин, ніж хлопці. Крім того, пані частіше від юнаків захворюють раком печінки, шлунка і порожнини рота.

Нові експерименти, реалізовані науковими працівниками, показали, що будь-яка людина, яка випиває в тиждень не більше 14 одиниць алкоголю, має мінімальні шанси на раптову смерть. При цьому люди, що вживають більше 14 спиртних напоїв протягом тижня, ризикують померти від інтоксикації організму. Спостереження здійснювалися за допомогою інформаційних даних, опублікованих в University of Sheffield.

Вчені планують реалізувати додатковий експеримент з метою підтвердження отриманих відомостей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button