Здоров'я

Медики назвали п’ять симптомів проблем з кишечником

Проблеми з кишківником з’являються при порушенні роботи мікрофлори. Шкідливих бактерій стає менше, ніж корисних, кажуть медики. Є п’ять ознак, які допоможуть визначити початок хвороби.

Дуже важливо підтримувати бактеріальний баланс між патогенними і корисними бактеріями. Дуже часто порушення в ньому проявляються кількома ознаками.

Бажання вживати шкідливу їжу є одним з них. Курси певних антибіотиків ускладнюють роботу мікрофлори кишківника, з-за чого і з’являється тяга до солодких продуктів. Терапевт в цьому випадку виписує пробіотики, які будуть стимулювати розвиток позитивних мікроорганізмів.

Стрімке схуднення може вказувати на велику кількість бактерій, які пригнічують засвоєння жиру. З-за цього спостерігається втрата ваги, а разом з нею і надходження мінералів, мікроелементів і інших корисних речовин. Це негативно позначається на загальному стані здоров’я.

Дефіцит серотоніну часто призводить до емоційної нестійкості. Із-за дисбалансу у функціонуванні кишківника цей нейромедіатор перестає контролювати психічні процеси. Хворий відчуває тривогу, має знижене лібідо, стає дратівливим і депресивним. Сюди ж відноситься і втрата сну.

Акне, екзема та інші запальні захворювання шкіри сигналізують про проблеми ШКТ. Більш помітними є розлади шлунка. Звернутися до терапевта слід у разі затримки стільця, діареї, здутті живота, палінні в грудній клітці або позивах до блювоти.

Кнопка «Наверх»
Закрыть