Здоров'я

Медики озвучили справжню причину атеросклерозу

Фахівець з Німеччини Аксель Хаверіх назвав справжню причину атеросклерозу, невідому раніше. До недавнього часу вважалося, що на розвиток хвороби впливає холестерин.

В результаті атеросклерозу відбувається звуження артерій, що є однією з головних причин інсульту. Довгий час медики вважали, що до даного стану призводить підвищений рівень «поганого» холестерину, однак німецький фахівець Аксель Хаверіх довів, що на це впливають запальні процеси стінок артерій. При порушенні кровопостачання зовнішньої оболонки виникає підвищена ймовірність розвитку атеросклерозу. За словами медика, підвищену чутливість мають пацієнти з вродженим ліпідним обміном.

Згідно з доповіддю кардіохірурга, до атеросклерозу призводить пошкодження судин на зовнішній стінці артерій, які постачають їх киснем і живильними речовинами. Негативний вплив відбувається на тлі запальних реакцій, в результаті чого починається регенерація артерій. Медик зазначив, що кількість інсультів підвищується на фоні грипу, тому порадив здійснювати профілактику інфекцій та вчасно боротися із запаленням.

Кнопка «Наверх»
Закрыть