Здоров'я

Медики перестали вважати ВІЛ смертельним захворюванням

Згідно з даними зі звіту за міжнародною програмою боротьби з ВІЛ/СНІД, хвороба перейшла в категорію хронічних. Прийом препаратів проти вірусу імунодефіциту здатний продовжити життя на десятки років. На сьогоднішній день пацієнти, які одержує терапію від ВІЛ, живуть досить довго, щоб викреслити їх з групи смертельно хворих людей.

Число смертельних випадків, пов’язаних з ВІЛ, за останні два десятиліття значно скоротилося. Можливості діагностичної медицини та сучасні препарати дозволяють підтримувати здоров’я хворих людей на гідному рівні. Деякі лікарі впевнені, ВІЛ за ступенем небезпеки для організму пацієнта поступово наближається до цукрового діабету першого типу та ряду інших хронічних захворювань.

Однак розвиток медицини лише продовжує життя ВІЛ-інфікованим. Число людей з ВІЛ-інфекцією залишається критично високим. За даними на 2013 рік, у світі було зареєстровано понад 36 мільйонів людей з ВІЛ. За іншими даними, таких людей значно більше, якщо враховувати хворих, які не знають про свій діагноз.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments