Головна / Здоров'я / Медики попереджають, що нарощування вій загрожує інфекціями

Медики попереджають, що нарощування вій загрожує інфекціями

Нарощування вій може призвести до алергії через використовування при процедурі клею. Медики кажуть, що це найбільш «невинне» поряд з можливими інфекціями і порушенням зору.

Небезпека нарощування вій полягає у підвищенні ризику розвитку демодекозу. Паразитарне захворювання, що викликається кліщами, призводить до виникнення набряків повік і алергії. Воно може бути занесено при недотриманні косметологом правил гігієни. Сама хвороба лікується довго і важко, оскільки ушкоджує делікатні тканини. Хвороблива реакція може виникнути і в результаті впливу клею, якими кріпляться штучні вії.

Також при нарощуванні можливе механічне пошкодження ока, і, отже, зниження зору. Медики рекомендують утриматися від цієї послуги ще з кількох причин. Із-за заборони на умивання після процедури шкіра біля очей втрачає поживні речовини, що призводить до випадання власних волосків. Максимальний період носіння штучних вій становить 6 місяців. І навіть в цьому випадку їх слід обробляти натуральними маслами і засобами по догляду за шкірою.