Здоров'я

Відвоювати кілька років молодості можливо!

Краса — поняття суб’єктивне. Комусь подобаються худенькі, комусь дівчата більш пишні. Розріз очей, колір шкіри, форма обличчя — все це параметри на любителя. І лише одне залишається незмінним. Молодість. Адже саме цей період асоціюється з активністю, зарядом життєвих сил і гарним настроєм. Якщо вірити рекламі, цей період життя можна продовжити мінімум удвічі. Але з усього багатства пропозицій важливо вибрати саме те, що підійде конкретній людині. І принцип «чим дорожче, тим краще» тут не працює.

Найдієвіша отрута

Ботулотоксин — лідер за популярністю в боротьбі проти зморшок. Він же сильна отрута з відомих науці органічних речовин. Певна доза ботулотоксину при попаданні в організм викликає тяжке токсичне ураження нервової системи — ботулізм. Але саме ця отрута в набагато менших дозах стала могутньою зброєю в боротьбі з багатьма неврологічними хворобами, а також збереження молодості і краси жіночого обличчя.

В людському обличчі близько сімдесяти м’язів.

Для того, щоб посміхнутися, задіюється сімнадцять. За похмурий вираз відповідають сорок три особових м’язи. Здивування. Радість. Відчай. Переляк. Будь-яка емоція — м’язовий малюнок на нашому обличчі. І з часом цей малюнок залишає слід у вигляді зморшок — спочатку ледь помітні, але з часом все більш глибокі.

5 фактів про ботокс

 1. Вся процедура займає близько 15 хвилин.
 2. У середньому за одну процедуру робиться від 5 до 50 уколів.
 3. Процедура введення ботулотоксину достатньо болюча: препарат вводиться глибоко в м’язову тканину.
 4. Спочатку наноситься розмітка — визначення найбільш активних лицьових м’язів, на які і потрібно буде впливати.
 5. Дія препарату триває протягом приблизно чотирьох місяців.

Але токсин все-таки чужорідна речовина, до того ж отруйна. В організмі виробляються антитіла, які поступово його виводять, дія препарату починає слабшати. Через кілька місяців, якщо не повторити процедуру, ефект повністю зійде нанівець.

З якого віку колоти гіалуронову кислоту?

У боротьбі за молодість і красу препарати гіалуронової кислоти займають друге місце по популярності. Її нестача призводить до того, що овал обличчя, що називається, «пливе», з’являються зморшки, шкіра втрачає тонус. Заповнити запаси цієї речовини допомагають ін’єкції. Залишатися гладкою і пружною, як відомо, допомагають нашій шкірі волокна білків — колагену та еластину. Заповнюючи простір між молекулами цих білків, гіалуронат утримує волокна у потрібному положенні.

З 28-30 років в організмі починає проявлятися дефіцит гіалуронової кислоти.

5 фактів про гіалуронову кислоту

 1. Після процедури залишаються сліди від уколів — за один раз робиться близько 100 ін’єкцій. Тому небажано планувати важливі заходи на найближчий тиждень. За цей час гель рівномірно розподіляється між верхнім і нижнім шарами шкіри і буде якийсь час підтримувати форму обличчя.
 2. Складність полягає в тому, щоб ввести гель в простір між епідермісом і лицьовим м’язом, тому до вибору лікаря варто підійти особливо трепетно.
 3. Введення гелю — процедура практично ювелірна.
 4. Метод не такий болючий, як ін’єкції ботулотоксину, але часу він займає більше — до 40 хвилин.
 5. Але щоб зберегти такий ефект надовго, приблизно через півроку курс доведеться повторити.

Як вибрати правильний крем?

Відкласти похід до косметолога на кілька місяців допоможуть правильно підібрані креми. Хоча поживні речовини, що входять до їх складу, не здатні проникати глибоко в шкірні покриви (а значить до видимих змін не призведуть), з підтримуючою функцією вони справляються.

Щоб вибрати дієвий косметичний продукт, потрібно навчитися правильно читати етикетку.

Останнім часом більшість виробників укладають активні інгредієнти своїх косметичних засобів в ліпосоми — це дозволяє поліпшити глибину проникнення в тканину і, відповідно, посилити біодоступність.

 • Ліпосоми — мікроконтейнери,  які транспортують активну речовину в глибокі шари шкіри, збільшуючи його ефект. У складі крему повинно бути зазначено, що він містить ліпосомальну емульсію.
 • Застосування кремів здається абсолютно нешкідливим, адже це не операція і навіть не уколи. Але ставити експерименти на собі не варто — та ж гіалуронова кислота в складі крему не рекомендується до 30 років.
 • Але навіть правильно підібраний і довівший свою ефективність засіб час від часу потрібно міняти. Це ж правило відноситься до шампунів, гелів для душу і мило — бажано змінювати марку і тип косметичного засобу раз в півроку, максимум раз на рік.

Крем з колагеном: особливості складу

Багато хто вважає, що крем від зморшок — це крем з колагеном. Насправді це не зовсім так. Колаген дійсно робить шкіру підтягнутою, але справа в тому, що його молекула набагато крупніша від молекул нашої шкіри, а значить, не зможе подолати бар’єр верхнього рогового шару, тому виробник вводить до складу крему не колаген в чистому вигляді, а гідролізат колагену — саме цей компонент потрібно шукати в складі крему, якщо хочете отримати ефект.

Елос-технологія в деталях

Крему і ін’єкції — способи отримання поживних речовин ззовні. Але в апаратній косметології існують методи активації власних сил організму для їх виробництва, наприклад, елос-омолодження.

Елос-технологія — це електрооптичне поєднання енергій або, інакше кажучи, одночасна дія світла та електричного струму. За рахунок світлового імпульсу температура в тканинах різко підвищується, що змінює електропровідність. Потім розігріта тканина піддається електричному розряду.

 • Клітини мішені — це ті клітини, які в ході процедури будуть зруйновані. В даному випадку це меланоцити і гемоглобін, які в надмірній кількості формують пігментні плями або судинні сіточки.
 • В результаті такого впливу, патологічні судини відмирають і виводяться організмом як непотрібна тканина, судинні сіточки зникають. Те ж відбувається і з пігментними плямами.
 • Під впливом світла і тепла прискорюються власні обмінні процеси, збільшується кількість волокон колагену і еластину.
 • Але потрібно бути готовим до того, що якийсь час після сеансу шкіра буде виглядати гіршою.

Елос-технологію можна застосовувати не тільки для обличчя. У поєднанні з вакуумним масажем цей метод застосовують для догляду за тілом.

Основна мета — зменшити обсяги і прибрати целюліт. Однак цей метод ніяк не замінює спорт. Посилена робота м’язів вимагає великої кількості енергії. Енергія береться з запасів жирової тканини, внаслідок зменшується її кількість. Тренування здатні знизити загальний обсяг жиру, апаратні технології таким ефектом не володіють. Але так звані проблемні зони часто не піддаються, скільки б людина не проводила часу в тренажерному залі. Я раджу вдаватися до такого масажу, коли ви вже майже задоволені своєю фігурою і залишилося зовсім трохи підправити.

Прибрати пару сантиметрів зайвого обсягу реально, але схуднути на два розміру за допомогою процедури неможливо — чудес не буває.

Кнопка «Наверх»