Здоров'я

Медики пояснили користь морської води

Морська вода вважалася корисною з давніх часів і застосовувалася для промивання виразок і ран. Медики розповіли, в чому саме її користь, а також озвучили способи її використання.

Стародавні єгиптяни пили солону морську воду при розладах шлунка і кишківника. Допомагала вона при недокрів’ї, а також від хвороб сечового міхура. Дотепер у медицині практикується процедура «таласотерапії», заснована на лікувальних властивостях підігрітою до 33-34 градусів морської води. Користь такого природного матеріалу пояснюється високим рівнем вмісту у воді різноманітних солей, біоактивних речовин і мікроелементів. А зоопланктон робить її хорошим антибіотичним і антивірусним препаратом. Задіюючи морську воду, можна наситити організм калієм, сіркою, кальцієм і йодом.

Секрет її полягає в тому, що в такому природному розчині всі речовини врівноважені, і токсичність деяких з них погашається солями інших. Так, гіркуватий присмак у такої води через хлористий магній, сульфат натрію і магній, а солоність – завдяки кухонній солі. При цьому її складу схожий на соляний розчин крові людини, а йодид брому допомагає зцілювати хвороби нервової системи. Згідно з твердженнями вчених, морська вода корисна при серцево-судинних захворюваннях, ревматизмі, артриті, розладах шлунково-кишкового тракту, астмі, туберкульозі, ЛОР-захворюваннях і хворобах щитовидної залози, а також при неврозах і психозах і навіть целюліті. Таласотерапія підвищує тонус, даючи енергію, і заспокоюючи.

Експериментально вдалося довести, що навіть 10-15 хвилин купання у морській воді достатньо для досягнення лікувального ефекту. За цей період організм адаптується до температури води, а також включається водно-сольовий обмін завдяки нововиявленим порам шкіри. При цьому слід не забувати і про ситуації, в яких таке водолікування застосовувати не можна. Протипоказання стосуються гострих інфекційних і запальних захворювань, шкірних недуг, ряду хвороб серця і судин, а також онкології.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button