Наука

Медики розповіли про рідкісну алергії на воду у людей

Медики розповіли про рідкісну алергії на воду у людей, яка називається аквагенною кропив’янкою. Цей стан викликано збоєм в імунній системі, коли людська шкіра стикається з водою.

За словами вчених, спровокувати такий вид алергії може будь-який контакт з водою в басейні або під час прийняття ванни. Більш того, дощ, сльози і піт також можуть спровокувати алергічну реакцію, що призводить до неприємних відчуттів. Згідно з підрахунками, в світі від цього страждає близько півсотні людей.

Медики відзначають, що свербіж, почервоніння і дискомфорт можуть викликати і домішки у воді в басейні, добавлені у воду для її знезараження. Варто відзначити, що людям з алергією в таких випадках слід уникати контакту з водою. Під час прийняття душу або ванни також можуть виникати зазначені симптоми, але в більшості випадків реакція організму відбувається через шампуні і гелі для душу. Фахівці радять негайно звернутися за допомогою в разі сильного свербежу після водних процедур, а також утрудненого дихання і погіршення самопочуття.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button