Головна / Людина / Медики: Турбота про здоров’я в 30-40 років забезпечить гарну старість

Медики: Турбота про здоров’я в 30-40 років забезпечить гарну старість

Британські медики заявили про те, що турбота про здоров’я в 30-40 років забезпечить гарну старість. З метою пропагування здорового способу життя вони також запустили в країні дві спеціальні програми: «One You» і «Change4Life».

У Британії медики вирішили з’ясувати причини захворювань старшого покоління. У країні провели опитування, в ході якого з’ясувалося, що більшість жителів найкраще почували себе у віці 30-40 років. Це спонукало дослідників з’ясувати, який спосіб життя ведуть люди в цей період. За підсумками досліджень виявилося, що причиною виникнення більшості захворювань в літньому віці, є шкідливі звички в 30-40 років. Таким чином медики встановили, що цей вік — час, коли варто почати піклуватися про здоровий спосіб життя для того, щоб забезпечити собі здорову старість.

На даний момент у Британії запущені дві програми по залученню уваги до активного способу життя: «One You» і «Change4Life». Така політика викликана тим, що в середньому лікування літніх людей країні обходиться в 11 мільярдів у рік, з яких більша частина витрачається на лікування британців, які уникають активного способу життя. Такими діями країна має намір не тільки підняти тривалість життя в країні, але й оздоровити націю.