Здоров'я

Медики: Жовті білки очей можуть вказувати на рак легенів

Британські медики розповіли, що жовтий колір білків очей може вказувати на рак легенів. Відповідна стаття з’явилася на сторінках профільного видання Express.

Ця ознака свідчить про те, що жовчні протоки купірує злоякісна пухлина. У такому разі жовч починає накопичуватися в печінці, після чого поступає в кров. У результаті шкіра починає жовтіти. Зміна кольору зазвичай супроводжується свербінням. Подібне відбувається і з очима. При цьому медики кажуть, що більшість симптомів раку легенів пов’язані з самим органом.

Негайно проконсультуватися у лікаря слід у разі, якщо з’явилися задишка та кашель з кров’ю, а також людина почала стрімко втрачати вагу, відчуває постійну втому, біль при диханні або чханні. За медичною допомогою потрібно звертатися якомога раніше, оскільки рак легенів на ранній стадії піддається лікуванню хірургічним шляхом. Якщо хвороба запущена, перемогти її навряд чи вдасться. Максимум, що можуть зробити фахівці для хворого, це поліпшити якість життя і продовжити його як можна довше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments