Технології

Мексиканський інженер отримує біогаз з власної урини

Мексиканський інженер Габріель Луна-Сандовал почав відвідувати туалет один раз на день, після того, як зрозумів, що урину можна застосувати в іншій області. Близько десяти років тому він створив машину, яка переробляє людські виділення в біогаз.

Даний прилад служить в якості побутового обігрівача, наприклад, щоб прийняти гарячий душ або щось приготувати. Як з’ясувалося 41-річний науковий працівник Державного Університету Сонора, розташованого на півночі Мексики, зміг добути кисень із сечі, підкресливши, що космонавти, вирушаючи в політ, могли б взяти невеликий пристрій, щоб створювати О2 з власної тілесної рідини, якщо виникне надзвичайна подія.

Дана розробка була серйозно сприйнята Мексиканським космічним агентством, яке заявило, що це є великим нововведенням, і має перебувати серед відкриттів в космічній галузі.

Для того, щоб використовувати менше нафтового газу, широко поширеного в мексиканських будинках, громадяни могли б мати окремий бак, щоб переробляти свої відходи в біогаз. Інженер-механік створив спеціальний акриловий контейнер у вигляді квадратної вази, всередину якого і слід поміщати рідину.

Контейнер планують підключати в домашнім трубах, по яким біогаз буде переміщатися для нагріву води в кухні і ванній кімнаті. Сім’ям не доведеться турбуватися про свої нюхові рецептори, так як біогаз не має запаху.

Експерт з радістю згадує той день, коли його відвідала ця ідея і він усвідомив, що людська рідина може стати корисною в науковій сфері.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button