Земля

Мешканці Землі можуть виявитися «інопланетянами» – генетики

Вчені-генетики, які працюють у США, Річард Гордон і Олексій Куль, спираючись на закон Мура, припустили, що життя існувало задовго до появи нашої планети. В такому випадку, логічно припустити, що життя зародилося десь в іншому місці, а на нашу планету потрапило ззовні.

Опублікована стаття, швидше за все, викличе масу дискусій і суперечок в науковому світі, і гіпотеза знайде своїх прихильників і супротивників. «Ймовірно, усі ми — інопланетяни, як раніше вже натякали деякі дослідники», — відзначають вчені.

Вчені говорять, що їх ідея — швидше просто вправа для розуму, ніж реальна наукова гіпотеза. Тим не менш, до неї варто придивитися уважніше. Згідно цієї ідеї, складність геному живих організмів подвоюється кожні 376 мільйонів років. Обчислення показали, що життя повинно було виникнути приблизно 9,7 мільярда років тому — набагато раніше, ніж сформувалася Земля, якій «всього» 4,5 мільярда років.

Як повідомляв MIGnews.com.ua у Мексиці, поблизу села Онавас, розташованої на заході країни в штаті Сонора, археологи знайшли загадкове кладовище. Його вік 1000 років. На цвинтарі — братська могила. У ній поховані рештки 25 істот, в цілому схожих на людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button