Головна / Людина / Вчений розповів, якими будуть люди майбутнього

Вчений розповів, якими будуть люди майбутнього

Вчений лікар Дін Бернетт створив список функцій, які, на його думку, можуть розвинутися у людей в майбутньому. Він вважає, що у людей майбутнього з’являться щупальця, і можливість змінювати колір шкіри, а також гнучкий скелет.

Фото: DailyMail

Невролог з гумором зауважує, що так як еволюція — процес дуже повільний, то до того часу, як його пророцтва справдяться, про них забудуть. Надихнувшись здатністю хамелеона, люди навчаться свідомо змінювати колір своєї шкіри, пише він у своєму блозі на The Guardian.

На його думку, це може статися, якщо в результаті еволюції у людей з’являться хоматофори — світловідбиваючі клітини, що містять пігмент, такі ж, як і у рептилій. Хоча вчений не виключає ймовірності, що вони будуть впроваджені в геном людини штучно. Втім, він відзначає, що в будь-якому випадку, це дасть людям численні еволюційні переваги.

Лікар Бернетт зазначає, що люди вже вміють вибирати з кількох розмов ту, яка для них найбільш цікава, відсікаючи інший шум. Однак, поки що у людського вуха для цього немає фізичного механізму. Вчений вважає, що з плином часу вибіркове слухання може стати ще більш важливим, можливо, щоб відфільтрувати підвищений шум соціальних медіа й інших джерел інформації.

В той час, як це може привести до того, що люди в майбутньому будуть отримувати менше інформації, лікар Бернетт вважає, що це зробить їх менш напруженими і сердитими, а також зробить їх щасливішими і продовжить життя. На його думку, для того щоб більш ефективно використовувати клавіатуру і сенсорний екран, люди можуть розвинути більш спритні руки, які дозволять зробити рухи більш точними. Вони навіть можуть виявитися більше схожі на щупальця актинії.

«Люди могли б також замінити кістки скелета на хрящі, як у акули, що також дасть ряд переваг, наприклад, жінкам буде легше народжувати. Оскільки світ стає безпечнішим для більшості з нас, це зменшує необхідність у жорстких і негнучких кістках, покликаних витримувати силовий вплив», — сказав він.

 
comments powered by HyperComments