Ґаджети

Microsoft Office 2016: огляд нових функцій

Цього тижня Microsoft випустила нову версію популярного пакету офісних програм Office 2016. Програми отримали новий інтерфейс, режим спільної роботи та інтеграцію месенджера Skype.

off-2016-1

У базову версію Office 2016 увійшли оновлені Word, Excel, PowerPoint і OneNote. При бажанні цей список можна поповнити поштовим клієнтом Outlook, додатком для спільної роботи Project, Access для управління базами даних і Visio для створення схем.

Одне з головних нововведень нової версії Office — режим спільної роботи. Тепер один і той же документ зможуть в реальному часі переглядати і редагувати відразу кілька людей. Це дозволить Microsoft конкурувати з Google, у якій точно така ж функція є в хмарних сервісах Google Документи» і «Google Таблиці». Однак Microsoft пішла трохи далі і інтегрувала в Office 2016 Skype. Тобто тепер, перш ніж вносити правки та зміни в таблиці або текст, можна обговорити їх з колегами через месенджер Microsoft прямо у вікні програми. Всі свої документи, звичайно ж, можна зберігати у OneDrive, хмарному сховищі Microsoft, і синхронізувати їх між усіма своїми пристроями.

off-2016-2

Всі програми отримали новий дизайн. Крім того, Office 2016 працює і Cortana, особистий голосової асистент, який дебютував у «десятці». Це означає, що вона зможе шукати інформацію всередині всіх додатків Office 2016, включаючи електронні листи Outlook.

Перероблений інтерфейс і, з’явилося кілька нових пошукових функцій. Багато хто знає, як легко заплутатися при форматуванні, наприклад, документа .doc: опцій дуже багато і не завжди зрозуміло, в якій вкладці і що потрібно шукати. У Office 2016 від цієї проблеми позбулися цікавим чином. Тепер, щоб виконати з файлом певну дію, можна просто надрукувати команду, і вбудований помічник покаже, де в програмі знаходиться потрібна кнопка. А в тексті можна виділяти терміни або невідомі слова і програма автоматично знайде їх значення в пошуковику Bing.

off-2016-4

Одноразова вартість Office 2016 «Для дому та навчання» становить 1500 грн. Крім того, доступ до нових версій програм можна отримати, оформивши підписку на Office 365.

off-2016-3

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button