Технології

Мікрореактор Rolls-Royce відправить людей на Марс. Подорож буде в 6 разів швидше

Rolls-Royce розробляє ядерну систему поділу в рамках угоди, підписаної з космічним агентством Великобританії в 2021 році.

Rolls-Royce показав нове зображення мікрореактора для космічних кораблів. За словами представників компанії, він “призначений для безпечної і надзвичайно надійної форми палива”.

Ядерні рушійні системи, що використовують енергію розщеплення атомів, мають величезний потенціал для прискорення космічних подорожей і скорочення часу в дорозі. Це має особливе значення при відправленні людей на Марс.

Зображення Rolls-Royce показує ранній проект мікроядерного реактора. Також представники компанії поділилися деталями розробки.

“Кожна частинка урану укладена в кілька захисних шарів. Вони діють як система утримання, яка здатна витримати екстремальні умови космосу», — повідомили в Rolls-Roycе.

Концепція мікрореактора Rolls-Royce. Фото: Rolls-Royce

Вчені та великі організації все частіше розглядають ядерний поділ для космосу. Наприклад, минулого місяця NASA оголосило про плани побудувати функціонуючу ядерну теплову ракету до 2027 року. А в інтерв’ю Popular Science в 2010 році Чанг Діас з Ad Astra Rocket Company заявив, що «хімічні ракети не доставлять нас на Марс. Це буде занадто довга подорож”.

Ядерний двигун може скоротити час подорожі до Марса з 8-9 місяців до 45 днів або менше.

Rolls-Royce розробляє ядерну систему поділу в рамках угоди, підписаної з космічним агентством Великобританії в 2021 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button